Bourns SRR0745A-680M
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 0.86A 0.3Ohm DCR Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRR0745A-680M herunter.
Newark
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-31.42%
Lieferkette
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 0.82A 0.34Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 900mA T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.275Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.403Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T680MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.3952Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.28Ohm DCR 2929 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRR0745A-680M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
AEC-Q200 Shielded SMD Power Inductor, 68uH, 860mA, 300mOhm
1KHz 960mA 860mA 68¦ÌH 300m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
FIXED IND 68UH 860MA 300MOHM SMD
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 68UH, 20%, SRR0745A
860mA 68uH ±20% 960mA SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 68muH
Inductor, 68Uh, Shielded, 0.86A; Inductance:68Μh; Rms Current (Irms):860Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):960Ma; Product Range:Srr0745A Series; Dc Resistance Max:300Mohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0745A-680M