Bourns SRR0604-1R5ML
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 0.028Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRR0604-1R5ML herunter.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+3.93%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 2.2A 0.032Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Metal 2.6A 0.06Ohm DCR 1008 Standard
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Metal 2.1A 0.082Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMDMK4040T1R5MF
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.3A 0.065Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENMDMK4040T1R5MM
Inductor Power Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Metal 3.2A 0.065Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.4A 0.055Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRR0604-1R5ML, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2626
1KHz 110MHz 3.95A 2.8A 23@7.96MHz 1.5¦ÌH 28m¦¸ ¡À20% SMD,6.5X6.5MM , 6.5mm*6.5mm*4.8mm
Ind6.5X6.5X4.8Mm,1.5Uh20%3.95A, shdsmd Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0604-1R5ML
FIXED IND 1.5UH 2.8A 28 MOHM SMD
SRR0604 Nonstandard Corner Terminals 0.256Lx0.256W 6.50mmx6.50mm 1.5muH
2.8A 1.5uH ±20% 3.95A SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS
MAGNETICS-SHIELDED POWER INDUCTOR-LF
INDUCTOR PWR 1.5UH 20% SHLD SMD