Bourns SRP6050CA-3R3M
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100kHz Metal Alloy 11A (6.6 X 6.4 X 4.8mm) T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRP6050CA-3R3M herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
3-Monats-Trend:
-49.37%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRP6050CA-3R3M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal Alloy-Core, SMD, 2625
FIXED IND 3.3UH 11A 12.5MOHM SMD
100KHz 25MHz 12.5A 11A 3.3¦ÌH 12.5m¦¸ ¡À20% 6050 6.6mm*6.4mm*5mm
8.5A 3.3uH ±20% 12.5A SMD,6.4x6.6mm Power Inductors ROHS
SRP6050CA Nonstandard 0.260Lx0.252W 6.60mmx6.40mm 3.3muH
IND,6.6X6.4X4.8MM,3.3UH,20%,11A, SHD, SMD
Inductor, 3.3Uh, Shielded, 11A; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):11A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):12.5A; Product Range:Srp6050Ca Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.0125Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRP6050CA-3R3M