Bourns SRP1770TA-330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10.7A 0.044Ohm DCR Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRP1770TA-330M herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
JRH Electronics
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+42.27%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8A 0.058Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 4.4A 0.052Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 3.5A 53mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS12565T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.22A 0.0468Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12575T330MN
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 3.48A 0.0468Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRP1770TA-330M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Inductor Nonstandard 33µH ±20% 10.7A 44mΩ 4MHz 20@100kHz
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 6767
Inductor, Shielded, 33Uh, 10.7A, 20%; Inductance:33Μh; Rms Current (Irms):10.7A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):20A; Product Range:Srp1770Ta Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.044Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRP1770TA-330M