Bourns SDR0703-560KL
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.39A 0.8Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SDR0703-560KL herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.5A 0.94Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Wurth Elektronik7447669156
WE-GFH High Frequency SMT Inductor
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 56uH 10% 100KHz 0.25A 1.56Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 310mA 1Ohm DCR 2220 Blister T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SDR0703-560KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2618
Inductor, ferrite,56Uh,10+% Tol,10-% Tol,2618-Case Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0703-560KL
FIXED IND 56UH 390MA 800MOHM SMD
390mA 56uH ±10% 600mA SMD,6.5x4.5mm Power Inductors ROHS