Bourns RL824-681K-RC
RF Choke Wirewound 680uH 10% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 0.44A 0.79Ohm DCR RDL Bag
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns RL824-681K-RC herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 7 Jahren
Newark
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.56%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.38A 0.79Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 680uH 10% 1KHz Ferrite 0.49A 1.61Ohm DCR AXL Bag