Bourns RL824-151K-RC
Ind RF Choke 150uH 10% 1KHz 58Q-Factor Ferrite 920mA RDL Bag
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns RL824-151K-RC herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 0.37Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.34Ohm DCR AXL Bag
Ind 150.00 Uh 1.000 A 510.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-09-151K
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 70Q-Factor Ferrite 0.82A 0.2Ohm DCR RDL Bag
Wurth Elektronik7447720151
Power Choke Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz Ferrite 1.1A 0.35Ohm DCR RDL Tray
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.78A 0.47Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns RL824-151K-RC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind10.5X15.5Mm,150Uh10%0.92A,non-Shdth /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller RL824-151K-RC