Bourns PM74SH-821M-RC
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns PM74SH-821M-RC herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Arrow Electronics
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 0.85A 1.32Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH/3280uH 20% 100KHz Ferrite 600mA/301mA 1.46Ohm/5.363Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz Ferrite 0.22A 3.5Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 850mA 1.32Ohm DCR Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns PM74SH-821M-RC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind Power Shielded Bobbin Core 820uH 20% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 250mA T/R
FIXED IND 820UH 250MA 2.2MOHM SM
180mA 820uH ±20% 180mA SMD,7x7mm Power Inductors ROHS
Ind7X7X4.5Mm,820Uh20%0.25A,shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM74SH-821M-RC