Bourns PM74SB-181K-RC
Ind Power Shielded Bobbin Core 180uH 10% 100KHz Ferrite 400mA T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns PM74SB-181K-RC herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ind Power Shielded Bobbin Core 180uH 10% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 500mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 41Q-Factor Ferrite 0.35A 1.05Ohm DCR T/R
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns PM74SB-181K-RC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3128
100KHz 5MHz 520mA 400mA 180¦ÌH 1¦¸ ¡À10% SMD,7X7.8MM 7.8mm*7mm*4.9mm
400mA 180uH ±10% 520mA SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS
PM74SB Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 180muH
Ind7X7.8X4.5Mm,180Uh10%0.4A,shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM74SB-181K-RC