Bourns CRM2512-JW-101ELF
2W Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns CRM2512-JW-101ELF herunter.
JRH Electronics
Datasheet5 SeitenVor 4 Jahren
Newark
element14 APAC
3-Monats-Trend:
-12.32%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity1622820-2
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1622820-2
PanasonicERJ-1TYJ101U
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
1W Thick Film Resistors 500V ±5% ±200ppm/℃ 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512JK-7W100RL
SMD Chip Resistor, 100 ohm, 5%, 1 W, 2512 [6432 Metric], Thick Film, General Purpose
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns CRM2512-JW-101ELF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 100 Ω, 2 W, ±5 %, CRM2512-JW-101ELF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 100ohm, 300V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRM2512 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 2W 100Ohm ±200ppm/C
Resistor, 100 Ohm, 2 Watt, SMD, 2512
SMD Resistor 2512 100Ω ±5% 2W ±200ppm/℃
Resistor, Thick Film, 100 Ohm, 2W, 5%; Resistance:100Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:2W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Crm Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CRM2512-JW-101ELF.