Bourns CM453232-560KL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.135A 5.5Ohm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns CM453232-560KL herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
_legacy Avnet
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+37.70%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENLHL08TB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Bulk
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.35A 1.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor General Purpose Chip Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 8Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 56uH 10% 1MHz Ferrite 0.11A 7.41Ohm DCR 0806 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns CM453232-560KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
2.52MHz 9MHz 135mA 50@2.52MHz 56¦ÌH 5.5¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD
135mA 56uH ±10% 1812 Power Inductors ROHS
MAGNETICS - CHIP INDUCTORTAPE & REEL - 7 REEL
Inductor, 56Uh, 135Ma, 10%, 9Mhz; Inductance:56Μh; Dc Resistance Max:5.5Ohm; Self Resonant Frequency:9Mhz; Dc Current Rating:135Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Cm45 Series; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-560KL