Bourns 4614X-102-105LF
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.75W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through...
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4614X-102-105LF herunter.
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Resistor, Thkfilm, Conf SIP, Rest 1M Ohms, 2%,100V,1.25W@70DegC, Isolated
12-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 1.198Lx0.098W 30.43mmx2.49mm 1.5W 1MOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081105P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
CTS Components770101105P
Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4614X-102-105LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.75W, 1000000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SIP
RESISTOR, 1M OHMS, 1.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
4614X SIL NET 7R 14P 2% 1M