Bourns 4610X-102-181LF
10-SIP Array/network Resistor 4600X 0.998LX0.098W 25.35MMX2.49MM 1.25W 180 Ohm ±100PPM/C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4610X-102-181LF herunter.
Newark
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 180Ohm ±100ppm/C
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 180Ohm ±100ppm/C
CTS Components77061181P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 180ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
CTS Components77083181P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 180ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 180ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4610X-102-181LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 180ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES THKFLM NET 180 OHM 2% 1.25W 100PPM/ C ISOL 10SIP PIN TH
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, 180 OHMS, 1.25 W, 2 %, 100 V (MAX.)
180¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 300mW SIP-10 25.35mm*2.49mm*5.08mm
RES NET ISOLATED 180 OHM 10-SIP
Resistor, Isolated Resistor Network, 5, 180 Ohm, 0.02, Sip; Resistance:180Ohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:5Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4610X-102-181LF