Bourns 4610X-101-470LF
10-SIP Array/network Resistor 4600X 0.998LX0.098W 25.35MMX2.49MM 1.25W 47 Ohm ±250PPM/C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4610X-101-470LF herunter.
Newark
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 16 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
-1.08%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film NET 47 Ohm 1 Ohm 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063470P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 47ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 47Ohm ±250ppm/C
CTS Components77063510P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 51ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4610X-101-470LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film NET 47 Ohm 1 Ohm 1.25W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 47ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Thkfilm, Conf SIP, Rest 47 Ohms, 2%,100V,1.25W@70DegC, Isolated
RES BUS RES N/W 9, 47OHM, 1OHM, SIP; Resistance:47ohm; Resistance Tolerance:± 1ohm; Power Rating:1.25W; Voltage Rating:100V; Series:4600X; Temperature Coefficient:± 250ppm; No. of Elements:9; Leaded Process Compatible:Yes