Bourns 4605X-101-682LF
Res Thick Film NET 6.8K Ohm 2% 63/100W ±100ppm/°C BUS Conformal 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4605X-101-682LF herunter.
3-Monats-Trend:
+22.76%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Resistor, 6.8 Kilohms, 0.75 W, 2 %, 100 V (Max.), 100 ppm/ DegC | Bourns 4606X-101-682LF
Res Thick Film NET 6.8K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Conformal 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 6.8K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
PanasonicEXB-F6V682G
RES ARRAY 6.8K OHM 3RES 6SIP
CTS Components77061682P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 6800ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4605X-101-682LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 6.8kOhm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 6800ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Res N/W, Bussed, 6K8, 0.2W, Sip; Resistance:6.8Kohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:4Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:5Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw;rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605X-101-682LF