Bourns 4605X-101-560LF
Res Thick Film NET 56 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4605X-101-560LF herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-101-560LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4605X-101-560LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 56Ohm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 56ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010