Bourns 4604X-102-472LF
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1/2W ±100ppm/°C ISOL Conformal 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4604X-102-472LF herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
element14 APAC
Burklin Elektronik
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+16.84%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 4.7kOhm 卤100ppm/C
CTS Components77063472P
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061512P
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4604X-102-472LF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 4.7kOhm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
RES N/W, ISOLATED, 4K7, 2%, 100V, SIP; Resistance: 4.7kohm; Network Circuit Type: Isolated; No. of Resistors: 2Resistors; Resistor Case / Package: SIP; Resistance Tolerance: ± 2%; Voltage Rating: 100V; Powe 62J2797
Res N/W, Isolated, 4K7, 2%, 100V, Sip; Resistance:4.7Kohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:2Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:4Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4604X-102-472LF