Bel Fuse 0679L6300-01
Fuse Chip Fast Acting 6.3A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse 0679L6300-01 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
Master Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-39.91%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
Bel Fuse0679L7000-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 7A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel Fuse0679L8000-05
Fuse Chip Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse Chip Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Littelfuse0451007.MR
Fuse Chip Very Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R CE/CSA/PSE/UL
Fuse Miniature Fast Acting 8A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse 0679L6300-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Electric Fuse, Very Fast Blow, 6.3A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 6.3 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 6.3A 11mOhm -55C~125C