Aries 16-350000-10-HT
Correct-A-Chip IC Socket Adapters HITEMP SOIC DIP ADAP 16 PINS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Aries 16-350000-10-HT herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 16 Jahren
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2002-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOWIC TO SOIC ADAPT 16 PINS
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC TO SOWIC ADAPT 16 PINS
PLCC Fine Pitch Sockets 20P PLCC SOCKET SMT W/O LOC POSTS
CONN, IC SOCKET, PLCC, 20, 940 SERIES, SMT, 0.05" PIN SPCNG, PHOSPHOR BRONZE
PLCC Fine Pitch Sockets 20P PLCC SOCKET SMT W/LOCATION POSTS
Standard Plcc Socket/Tube |Mill-Max 540-44-020-17-400000
Beschreibungen
Beschreibungen von Aries 16-350000-10-HT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn SOIC-DIP Adapter SKT 16 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole