Aries 145-PGM15023-10
IC & Component Sockets Pin Grid Array Solder Tail 145 Pins
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Aries 145-PGM15023-10 herunter.
Future Electronics
Datasheet2 SeitenVor 16 Jahren
Verwandte Teile
TE Connectivity8059-2G1
CONN, IC SOCKET, TRANSISTOR,3,CLOSED,8059 SERIES, PCB, STRAIGHT, COPPER ALLOY,3A
Board Connector, 50 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
Aries1107741
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount