API Delevan S4924R-475K
General Purpose Inductor, 4700uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5225
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan S4924R-475K herunter.
Lieferkette
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
API DelevanS4924-475K
Ind Shielded Bobbin Core 4.7mH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 70mA RDL Bag
Inductor Power Wirewound 4700uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.05A 16Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENCAL45TB472K
General Purpose Inductor, 4700uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.08A 21Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 0.074A 45Ohm DCR AXL T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan S4924R-475K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 4.7MH 68MA 81.6OHM SMD