API Delevan S1008R-561F
General Purpose Inductor, 0.56uH, 1%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan S1008R-561F herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan S1008R-561F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
S1008R Series 56 uH ±1 % Tolerance 790 mA Surface Mount Shielded RF Inductor