API Delevan S1008R-472J
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan S1008R-472J herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
API Delevan1210R-472J
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
API Delevan1210-472J
API Delevan1008R-472J
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 220mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor Chip Molded Bobbin Core 4.7uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 165mA 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan S1008R-472J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2OHM SMD
2.2 NH +-.1NH