API Delevan 4379-101JS
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1613
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan 4379-101JS herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
Future Electronics
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wurth Elektronik744762210A
ROHS3Compliant Ceramic Wirewound Active Wirewound Inductor -40C~125C 1.1GHz 180mOhm Max 100nH
RF Inductors - SMD FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 0.85A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan 4379-101JS, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
4379 Series 0.1 uH ±5 % 1000 mA 0.03 Ohm Shielded Surface Mount RF Inductor
FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD