APEM Q8P1CXXSG24E
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q8P1CXXSG24E herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 18 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.04%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q8P1CXXSG24E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSG24E
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .