APEM Q8P1CXXSG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 10000mcd Automotive 2-Pin
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q8P1CXXSG12E herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 18 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-13.51%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q8P1CXXSG12E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSG12E
LED Indicator 8mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
INDICATOR 12V 8MM PROMINENT GRN
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .