APEM Q8P1CXXHG110E
Indicator Pmnt, 8MM Mount Size, Green Led, Solder Lug Term, 8.5 Mm Lamp Size, 110 VAC
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q8P1CXXHG110E herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 3 Jahren
element14 APAC
Electro Sonic
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q8P1CXXHG110E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
APEM Q8P1CXXHG110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 1.9 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P1CXXHG110E
LED Indicator 8mm Prominent Hyper Green
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 110VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.9cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC