APEM Q8F1BXXSG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 350mcd 2-Pin
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q8F1BXXSG110E herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 3 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q8F1BXXSG110E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM FLUSH SOLDER FIXED SB GREEN 110VAC Q SERIE
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXSG110E
LED Indicator 8mm Flush 110VAC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .