APEM Q6R1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q6R1BXXY24E herunter.
3-Monats-Trend:
-0.63%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q6R1BXXY24E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Single Color LED, Yellow, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 30 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXY24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 30mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC