APEM Q22F5AYXXSY220E
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q22F5AYXXSY220E herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q22F5AYXXSY220E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
APEM Q22F5AYXXSY220E LED Indicator Light Yellow 230V AC 1250mcd
INDICATOR 220V 22MM FLUSH YELLOW
Led Indicator, Panel, 22Mm, Yellow, 220V; Led Colour:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:1.25Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5AYXXSY220E