APEM Q22F1BXXSG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 980mcd Automotive 2-Pin
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q22F1BXXSG12E herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q22F1BXXSG12E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXSG12E
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR
980mcd , 16.75mm*16.75mm*16.75mm
APEM 22 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .