APEM Q16F5BXXB12E3AJ
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC standard blue LED with high beam legend IP67 Sealed
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q16F5BXXB12E3AJ herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 6 Jahren
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-26.26%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q16F5BXXB12E3AJ, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Led Panel Indicator, Blue, 16Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q16F5BXXB12E-3AJ
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC
APEM LED, 12V , 20mA, IP67, 16mm