APEM Q14P5CXXHG220E
Led Indicator Sealed 14MM Prom Bright Chrome Fixed Hyper Green 220VAC Epoxy Wire
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q14P5CXXHG220E herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q14P5CXXHG220E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P5CXXHG220E
APEM LED Indicator 14mm Prominent Chrome HyperGreen 220VAC IP67
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hype
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS