APEM Q14P5BXXHG24E
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 14MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q14P5BXXHG24E herunter.
Newark
Datasheet7 SeitenVor 6 Jahren
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-15.22%
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q14P5BXXHG24E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LED INDICATOR SEALED 14MM BLK CHROME FIXED HYPER GREEN 24VDC EPOXY WIRES
APEM Q14P5BXXHG24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Prominent Black Hyper
LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA
LED PNL IND GREEN DIFF WIRE LDS
Led Panel Indicator, 14Mm, Grn, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2200Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P5BXXHG24E