APEM Q14F5CXXHY24E
LED PANEL INDICATOR, YELLOW, 14MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q14F5CXXHY24E herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q14F5CXXHY24E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED HB YELLOW 24VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 24Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5CXXHY24E