APEM Q14F5CXXHY12E
LED PANEL INDICATOR, YELLOW, 14MM, 12VDC; Available until stocks are exhausted
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q14F5CXXHY12E herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q14F5CXXHY12E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED HB YELLOW 12VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 12Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5CXXHY12E