APEM Q14F3BXXHY220E
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q14F3BXXHY220E herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 6 Jahren
Electro Sonic
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q14F3BXXHY220E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
APEM Q14F3BXXHY220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Flush 220VDC IP67
14MM FLUSH BLACKCHR LED WIRES, YEL 220VAC
LED PNL IND YLW DIFF 16MM LEADS
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 220Vac; Led Color:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXHY220E