APEM Q12-7P5BXXB12E
Led Indicator, Sealed, 12.7MM, Prominent, Black Bezel, Fixed, Blue, 12VDC, Wire
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q12-7P5BXXB12E herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 5 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q12-7P5BXXB12E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Single Color LED, Blue, Diffused
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC BLURAISDBLK BZLIP68
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM LEADS
APEM Prominent Mount 12 VDC Blue half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Black Bezel and Rear epoxy Wires Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Blu, 12Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7P5BXXB12E