APEM Q12-7F5BXXHR12E
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q12-7F5BXXHR12E herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet7 SeitenVor 5 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-75.67%
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q12-7F5BXXHR12E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LED INDICATOR, SEALED, FLUSH, BLACK BEZEL, FIXED, HYPER RED, 12VDC, WIRE
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC HYPR REDFLSHBLK BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM FLUSH BLACK
LED PNL IND RED DIFF 8MM LEADS
APEM Flush Mount 12 VDC Hyper Bright Red half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Black Bezel and Rear epoxy Wires Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.12Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7F5BXXHR12E