APEM Q10F5SXXHY24E
Led Panel Indicator, Yellow, 10Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q10F5SXXHY24E
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für APEM Q10F5SXXHY24E herunter.
Lieferkette
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-04-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von APEM Q10F5SXXHY24E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED HYPER BRIGHT YELLOW 24VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
APEM Q10F5SXXHY24E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
10mm FLUSH STAINLESS STEEL HYPER BRIGHT