Analog Devices MAX6143AASA33+
MAX6143 Series 3.3 V 30 mA Surface Mount High-Precision Voltage Reference-SOIC-8
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Analog Devices MAX6143AASA33+ herunter.
Analog Devices
Official datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
SHENGYU ELECTRONICS
ShanghaiCT
Future Electronics
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-21.05%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
Analog DevicesMAX6173AASA+
3ppm/¡æ 600¦ÌA Fixed 30mA 6.8¦ÌVrms 3.8¦ÌVp-p 2.5V 40V 2.5V ¡À0.06% SOIC-8 5mm*4mm*1.75mm
Analog DevicesMAX6177AASA+
3ppm/¡æ 650¦ÌA Fixed 30mA 9.3¦ÌVrms 5¦ÌVp-p 3.3V 42V 3.3V ¡À0.06% SOIC-8 4.9mm*3.9mm*1.55mm
V-Ref Precision 4.096V 30mA Automotive 8-Pin SOIC N / IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC
Analog DevicesREF193GSZ-REEL
3.0V Precision Micropower, Low Dropout, Low Voltage Reference
Analog DevicesREF193GSZ
Voltage Reference Precision 3 Volt 30 mA 8-Pin SOIC N
Analog DevicesADR439BRZ-REEL7
V-Ref Precision 4.5V 30mA 8-Pin SOIC N T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Analog Devices MAX6143AASA33+, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
EAR99 MAX6143 Tube 2004 voltage reference device 30mA 40V 9.3muVrms 3ppm/C
High-Precision Voltage Reference with Temperature Sensor
V-Ref Precision 3.3V 30mA 8-Pin SOIC N
VOLTAGE REF, SERIES, 3.3V, NSOIC-8; Voltage Reference Type:Series - Fixed; Product Range:MAX6143 Series; Reference Voltage Min:3.298V; Reference Voltage Max:3.302V; Initial Accuracy:0.06%; Temperature Coefficient:± 1.5ppm/°C RoHS Compliant: Yes