Ampleon BLP05H6700XRY
RF Power Transistor, 0.01 to 0.60 GHz, 700 W, 23 dB, 50 V, SOT1138-2, LDMOS
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Beschreibungen
Beschreibungen von Ampleon BLP05H6700XRY, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RF Power Field-Effect Transistor
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1138-2