Amphenol TV07RW-19-11P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol TV07RW-19-11P herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 19 Jahren
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 11 POS Crimp ST Jam Nut 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/20WF11SN-LC
Amphenol AerospaceD38999/20JG11HA
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceD38999/24FF11SD
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol TV07RW-19-11P, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MIL Series Connector, 11 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
11 pins AWG16, crimp Au, jam nut receptacle, reduced flange, key N, Al/Ni-Cd olive drab
Tv 11C 11#16 Pin J/N Recp Rohs Compliant: No |Amphenol TV07RW-19-11P
MIL-DTL-38999 TV,CTV, TRISTART
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP