Amphenol MS3470L24-61SX
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 61 POS Solder ST Flange Mount 61 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol MS3470L24-61SX herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 18 Jahren
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol AerospaceMS27466E25B61P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 61 POS Crimp ST Wall Mount 61 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27508E24B61S L/C
MIL Series Connector, 61 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27468E25F61SA
Amphenol AerospaceMS27656E25B61P
MIL Series Connector, 61 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27468T25A61P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 61 POS Crimp ST Jam Nut 61 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27466T25B61SA
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol MS3470L24-61SX, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 61pin(Power) Aluminum 7.5A , 37.21mm*43.25mm
Mb 61C 61#20 Skt Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3470L24-61SX
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP