Amphenol 97-4102A-22-14S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol 97-4102A-22-14S herunter.
Newark
Datasheet37 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet44 SeitenVor 20 Jahren
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1999-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3102E20-27PW-F80
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Crimp ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3102A-22-14S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R22-14P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder Cup ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102E22-14PW
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol 97-4102A-22-14S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Female Sockets,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 13A , , 34.92mm*41.28mm
Circular Connector, Receptacle, Size 22, 19 Position, Box
MIL-DTL-5015 General Duty Style
97-4102A Box Mount Receptacles 22-14S SOCKET CRIMP
CIRCULAR CONN, RCPT, 22-14, BOX MNT
CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT