Amphenol Sine Systems MS20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Socket, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Sine Systems MS20W23F herunter.
IHS
Datasheet208 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
LKR
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.75%
Lieferkette
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Sine SystemsSS28W1F
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Female stamped and formed crimp contact, size #16, on a reel, Gold and Tin plating
Circular Connector Contact, MIL-DTL39029 Series, Socket, Crimp, 20 AWG, 24 AWG
Female stamped and formed crimp contact, size #16, on a reel, tin pre plated
ITT / Cannon031-8704-203
KPSE; CONTACT SKT CRIMP 20-24 AWG GOLD | ITT Cannon 031-8704-203
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol Sine Systems MS20W23F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Socket Contact, Machined, Gold Flash, Wire Range .34-.50mm², 20-22 AWG
Standard Circular Contacts Mach Skt Gld Flash Wire Range 20-22
Contact SKT 20 Size Crimp ST Cable Mount 20-22AWG eco/mate® Automotive
socket contact machined size 20 (0,99-1,04 mm) for 0,34-0,50mm²; gold
Amphenol-Tuchel
CIRCULAR CONTACT, SKT, 22-20AWG, CRIMP;
Female, Crimp Contact, Machined, Gold, 22 ... 20AWG
BUCHSENKONTAKT GEDREHT 1MM / 0,34-0,5QMM / VERGOLDET