Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001
Conn D-Sub SKT 15 POS 1.38mm Solder ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001 herunter.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 SeiteVor 12 Jahren
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-12.90%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2013-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol LTW SDB-15PFFP-SL8001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
D Sub Connector, IP68, Standard, Receptacle, 15 Contacts, DA, Solder
15P Female D-Sub Copper Alloy Panel Mounting Gold 2 5A -40閳╁剤+105閳 D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONNECTOR, D-SUB CONN PANEL SCREW DB15P F CONN F PIN
D-Sub, Standard, Metal Shielded, 5A, 15 pins, Female Connector, Female Contact, Straight Without Board Lock, 4"-40 UNC, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Front Fastened, IP68 Unmated
D-SUB, DB SHIELD, 15P FRONT FASTENED F CONNECTOR F PIN PCB
D Sub Conn, Rcpt, 15Pos, Solder; No. Of Contacts:15Contacts; Gender:Receptacle; Contact Termination Type:Through Hole; D Sub Shell Size:Da; Product Range:Sdb Series; Connector Body Material:Pbt (Polybutylene Terephthalate) Body Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw SDB-15PFFP-SL8001