Amphenol LTW MSAS-17PMMC-SF8B20
Sensor Cable, M12 Plug, Free End, 17 Positions, 200 mm, 7.87 , M Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol LTW MSAS-17PMMC-SF8B20 herunter.
Electro Sonic
Datasheet2 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet2 SeitenVor 1 Jahre
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+15.38%
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol LTW MSAS-17PMMC-SF8B20, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
M12 Metric Circular Connector, A-Coded, Metal Shielded, 1.5A, 17 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, PG9, Screw Thread, Crimp, Receptacle With Wire, Front Fastened, Length 200mm, PVC, 26 AWG, IP68 / IP69K
Series = M / Mounting Type = Front Mount / Poles = 17 / Operating Temperature Max. °C = 80 / Length mm = 200 / Connector Size = M12 / Operating Temperature Min. °C = -25 / Combustibility Class = UL 94 V-0 / Standards Met = IEC / Standards Met = UL Listed / Connector Coding = A-Coded / Voltage Rating V = 30 / Contact Gender = Plug / IP Rating = IPX8 / IP Rating = IP69K / Approvals = IEC / Approvals = UL Listed / Shell Material = PVC / Body Orientation = Straight / Current Rating A = 1.5