Amphenol LTW M12A-12PFFS-SF8002
Conn M12 Circular SKT 12 POS Solder Cup ST Panel Mount 12 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol LTW M12A-12PFFS-SF8002 herunter.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
TME
JRH Electronics
3-Monats-Trend:
+79.70%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol LTW M12A-12PFFS-SF8002, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Circular Connector, 12 Contact(s), Zinc Alloy, Female, Solder Terminal
M12 Metric Circular Connector, A-Coded, Metal Non-shielded, 1.5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Hexagonal, M16*1.5, Screw Thread, Solder, Receptacle, Front Fastened, Panel Thickness 4.5, IP68 / IP69K