Amphenol LTW ADD-18PMMS-LC7001
Plastic, 5A, 18 pins, Male Contact, Circular, 2 Points Lock, Solder, Receptacle, IP67
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol LTW ADD-18PMMS-LC7001 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
Electro Sonic
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-38.02%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2015-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Amphenol LTW ADD-18PMMS-LC7001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Circular M 18 POS Solder ST Panel Mount 18 Terminal 1 Port
CONNECTOR, CIRCULARLARGE STAMPING PINPANEL LOCK 18PIN M CONN M PIN
CERES CIRCULAR CONNECTOR LARG RECEPTACLE
CIRCULAR CONNECTOR, RCPT, 18POS, SOLDER;
CERES PANEL LARGE SIZE 18P M CONNECTOR M PIN LOCK
LARGE 5A PANEL ROHS COMPLIANT: NO
CIRCULAR CONN, RCPT, 18POS, SOLDER; Product Range:Large Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. of Contacts:18Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating